EagLe StyLe PayLasım PLatformu !
Yeni Nickler 212

Hoşgeldin Misafir Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Ol Zaten Üyeysen Giriş Yap
Yeni Nickler 212

Hoşgeldin Misafir Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Ol Zaten Üyeysen Giriş Yap
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
EagLe StyLe PayLasim PLatformuna HosgeLdiniz.. Forumdaki RekLamLardan KurtuLmak İçin Üye OLunuz Üyeyseniz Giriş Yapınız. İyi ForumLar ~

Yeni Nickler

YazarMesaj
EagLe*
●● Patron ●●

●● Patron ●●
EagLe*

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 324
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 1621
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 19/08/09
<b>Nerden</b> Nerden : !ѕтαηвυℓ // İиöиü SтαDчuмυ
<b>İş/Hobiler</b> İş/Hobiler : öğRєη¢! // ƒυтвσℓ-вιℓgιѕαуαя-ρнσтσѕнσρ-тαѕαяıм-¢ѕ
<b>Lakap</b> Lakap : єαqLє* !şтє (:
<b>Uyarı Durumu</b> Uyarı Durumu : Uyarı Yok
<b>Ruh Hali</b> Ruh Hali : 3
<b>Takımım</b> Takımım : Beşiktaş

Cüzdan
Altın Altın: Sınırsız
Para Para: Sınırsız
EagLeStyLeTL EagLeStyLeTL: Sınırsız
Yeni Nickler Empty
MesajKonu: Yeni Nickler   Yeni Nickler I_icon_minitimePerş. 17 Eyl. 2009, 23:53

Kalbim senin olsun sana tapsin, Razıyım aşkın beni yaksın! Sensiz geçen günlere isyanım, Bağırsam duyulmaz feryadım..

ßen bir enkazın en dibine çökmüşüm ne sesim çıkıyor ne hareket ediyorum ayrılıgı yaşıyorum hala umudum var birileri tutsun çeksin bu hayattan yalnızlık denen laneti sevemiyorum ben bi başıma yaşamayı beceremiyorum..

Dök kelimeyi kalpten diline tak!.. Hedef oynak bişey yapmak!.. Hayat üç gün... Boş durulur mu? Yaşam tablosunda amaç coşmak..

Don dEsEm geLiRmisin? BEeni afFedermisin? Pi$man!m Sensizz oluYorum, Hatam1 kbl Ediyorum.Donmuyecegini BiliYorum..ama Seni Seviyorum DeniZ GoZluM

bazen bir umut bin umuda bedeldir.bazende bir kelime bin kere ölmeye değerdir.ben ne umut etmeyi nede sensiz ölmeyi isterdim bitanem!!!

SeN SeNi ÖyLe BiRiNe BaĞlA Ki; SEn ÖlDüĞüN ZaMaN O HiÇ YaŞaMaSıN...!!!

kalbim seni unutucak kadar adi ise ellerim onu parçalayacak kadar asildir

kalbimi elma sandılar her seferinde 12den vurdular

'sEn GiT AşK BAnA kAlSıN'bEndE diYoRuMkİ 'BeN bUrDaYıM yAlaN aşKıN sEndE KaLsıN'

*вєи ѕєи∂єи αѕк ∂ιℓєимєк ιçιи ∂єgιℓ ѕαиα αѕкι ögяєтмєк ιçιи уαѕιуσяυм...

*αѕкιиℓα ѕαяαяιρ ѕσℓα¢αк кα∂αя ѕєνgιиℓє вαнтιуαя σℓα¢αк кα∂αя υgяυиα ¢αиιмι νєяє¢єк кα∂αя ѕєνιуσяυм ∂єѕєм ιиαиιямιѕιи...

*öуℓє вιя ¢üмℓєѕιикι иσктα кσуαмıуσяυм

*нαуαттα нєяşєу∂єи ναzgєçтιм вυиα ѕєи∂є ∂αнιℓѕιи

*ιçιм σ кα∂αя ѕєиℓє ∂σℓ∂υ кι… ιиѕαиℓαя ѕєиι göz вєвєкℓєяιм∂є göяüяℓєя ∂ιує вαкмαуα кσякαя σℓ∂υм

*gєиçℓιgιиє güνєиιρ єякєи ∂єякєи вєℓкι єℓνє∂α вιℓє ∂ιуємєzѕιи gι∂єякєи

*тєяк є∂єи∂єи αℓιиα¢αк єи вüуüк ιитιкαм ,σиα кυρкυяυ,ѕєνgιѕιz gözℓєяℓє вαкмαктιя

*нαуαт вιя тιуαтяσ ∂є∂ιℓєя вαиα∂α вιя яσℓ νєя∂ιℓєя єи zσяυ вєиιмкιу∂ι öи¢є ѕєν ѕσияα тєяк єт ∂є∂ιℓєя

*gözℓєяιмℓє ѕαиα єѕιя σℓα¢αgιмα уα ѕєиι gözℓєяιм∂єи ѕιℓєяιм уα ∂α ѕєиι кαℓвιмє иαкѕє∂єяιм

*нєяşєу уαℓαи σℓѕα кσумαz∂α αşк уαℓαи σℓυи¢α ???

*вєи ѕєиιи уüzüи∂єи çєктιgιм нєя ѕєує яαzιуιм. αмα ѕєиιи вєиιм уüzüм∂єи αzαρ çєкмєиι ιѕтємєм

*ѕєνgιуι тαşıмαк ∂єğιℓ нαѕяєтι çєкмєк zσя...güℓмєуι υиυтмαк ∂єğιℓ αğℓαмαуα αℓışмαк zσя...уαşαмαк ∂єğιℓ özℓєуιρтє göяємємєк zσя

*αѕк ιиѕαиιи нєм ∂σѕтυ нєм∂є ∂üѕмαиι∂ιя. ιиѕαиι σиυи gιвι уιкαи,σиυи gιвι ѕєνιи∂ιяєи вιяѕєу ∂αнα уσктυя нαуαттα

*ιz вιяαкαиℓαя υиυтυℓмαzмış ѕєи∂є вιяαк σ zαмαи

*мυтℓυ σℓмαуι уαяιиα вιяαкмαк, кαяѕιуα gєçмєк ιçιи иєняιи ∂υямαѕιиι вєкℓємєує вєиzєя...

*ιℓк σℓмαк öиємℓι ∂єgιℓ öиємℓι σℓαи ѕσи σℓмαк

*αѕктαи кυятυℓмαк, σиα тυтυℓмαк кα∂αя кσℓαу ∂єgιℓ∂ιя

*кα∂ιиℓαя ѕαяαρ gιвι∂ιя, ιçмєѕιиι вιℓмєѕѕєи fєиα çαяραя...

*αяα∂ιgιи αи кαувєттιgιи αи∂ιя..

*ѕєνмєуι вιℓ∂ιм υиυтмαуι∂α вιℓιяιм...

*нєя υмυт вιя özℓєм,нєя özℓєм∂є вιя ѕєνgι∂ιя..

*öℓмєк кα∂αя кσℓαу, υиυтмαк кα∂αя zσя вιяѕєу уσктυя...

*вιя güи σ ∂єℓι göиℓüи вєиι αиℓιуα¢αк αмα σ zαмαи çσσк
gєç σℓυ¢αк...

*∂єgєяℓι σℓαиℓαя gєℓιѕℓєяι ιℓє вσѕℓυк ∂σℓ∂υяαиℓαя ∂єgιℓ! gι∂ιѕℓєяι ιℓє вσѕℓυк уαяαтαиℓαя∂ιя...

*νü¢υ∂υи σтσвüѕ, вєуиιи ѕöföя∂üя кαℓвιи ѕöföя мααℓιиє gєçєяѕє αѕιк σℓ∂υи ∂ємєктιя.

*нєя кαяєѕι ѕιуαнα вσуαимιѕ вιя вυℓмα¢αуιм. çözмєує çαℓιѕтιкçα, ιçιм∂є кαувσℓυяѕυи

- Ceza ewi öz yuwamız idam ipi krawatımız rapciyiz can yakarızz delikanlının hastasıyız teq kursunla adam harcarızz ...!

- pARan warsa ye iç dostlar alem qörsün, paran yoqsa ewe qit ßaßan oqlunu qör$ün

- KaLßIm rApIm nEfReTiM CeZaM $aH Ve ]V[At.. [ kAlLe$cE YaZıLmI$Hh $EnArYoM ]

- Her qece çile çeke çeke ; ÇiLeK€$ yazdımm HeR y€Re

- ßu asqın ßiletini istediqin qibi Kes nasılsa qidiorsun;çeq silahı daya sırtıma titrersem namerdim $EN WURDUN DA ßEN ÖLMEDİM Mİ ....!

-A$q ilkokulda komedi, ortaokulda trajedi, lisede dram, imam HatipTe haramm

-Küçüqqen ÇiKolAta için aqlıordum $imdi i$e $enin için

-ßir ufacıq ilqiyi a$q; iki laf edeni DO$t $ANMA

-yeminim yemin damarlarındaki kan canım olsun $enden ßaskasını $ewersem ßu can ßana haramm ol$unn

-qiden qitMi$tir qittiqi an hersey ßitmi$tirr ...!

-o KıZ ßeni a$ar çünkü o ßir ka$ar delikanlı adAm manitasızDa ya$ar ...!

-Or+amın ßittiqi yerde tarzımıZ iÇin ya$ar , $eklimiz iÇin öLüRüZZ

-DerDi oLaNı DinleriM, DerdiM VarSa DerDe YoL aÇaNı SileR GeçeriM..!

-"..ßeN SevmeYi ßeceremediM, ßelKi de SevilmeYi..ßeniM SevmeYe eNgeL eVciL aCılarıM VarDı.."

-iNsanlaRı TanıdıkCa SevdiM, SevdikCe De TanıdıM (aYNı SeNi SeviP TanıdığıM GiBi)

-eRkekleriN "SeNi SeviyoruM" DemeSi ßiR MumuN "aSLa SönmeyeceğiM" DemesiNe ßenzeR..!

-ßeN ßüyüK RüzgarLarıN aDamıyıM, ßeniM SevdaLarımDa ßüyüK oLuR öFkeLerimDe.. ßeN SeverseM DestaN, KızarsaM KatLiaM oLur...

-AvRiL`iNdE dEdİğİ gİbİ--[DoN`t tElL mE]

-HiC ß! MaN!Ta Bana ayaq CekemeD! ceqSé Bıle ayaq†a qezeMeDı

-£ski Foto' Lar qißysin taTLı Ama eSkiiiiiiSiinnn....!

-ßu son aLdaNışım soN yıkıLışım oLacak GeLseN de boş artıq geLmeseNde, beN yokum

-geRide kaLaNLarı çöP die aTmışım; köpeq oLaN buyuRsuN kaRışTırsıN

-Géçici HéVés DéğiL.. Hak éDéNé NéFés oLurum…

-BoşVér! Şimdi Goz YAsLarimi SiLMéyi Gücün YéTéRSé KahKahaya Boğ Béni Birak YaNakLarimi DuDakLarimi .. Gucun VAr iSé YuréğiDéN Öp Béni

-DéTayLAr AynaDir Fark’i YansiTir .. KraLLar iz BiRakir SoyTariLAr KisKanir .. SaLLanirSaDa YiKiLmaz TahTim

-GeceLeri geLme jiLet tutarIm.. Uzatma koLLarInI Sanada AtarIm SenIn Icin ağLar Kendimi dOğrarIm Dedim Ya GüzeLim ßen PisKopatIm

-Bir ÇığLıkTI YanLızLığım Hépiniz SağirDiniz

-DağLar oNumDé éğiLirKéN KaYaLaRa YaLVArMamm

-BeN RaPtIm çOk mAnTıK TePtIm hIç dEğIl hEpTiM KoYu kArAmSaR ReNkTiM VeLhAsIl çIfTtEsInDe tEkTiM BiNlErCeSiNeKaRşI YeKtIm...

-YA AŞKIMA KARŞILIĞINI WER YADA PEŞİNDEN KOŞARKEN ESKİTTİĞİM AYAKKABININ PARASINI

*Aşk ne zaman biter bilio musun? Bitti dediğinde yüreğin acıyorsa.

Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer. Sen o suya yazı yazdın.Şimdi güneşin doğmasını bekle.

*Şimdi daha iyi anlıyorum ki, Nefes almak değilmiş, yaşamak. Ateşlerde yanmak gibi bir şey, Seni severken,sensiz olmak...

Ne seni unutmak gibi bir çaba var yüreğimde,Nede aşkımı körükleyen bir rüzgar , Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm, Ne de kaybetmeye dayanacak kalbim var.

*1 Gün 1 çılgınlık edio seni sevdiimi söylesem alay edip güler misin yoqsa sende sewer misin

Sevmek ölmektir bence, bende sewmiştim ölmeden önce.

*1 gün gelip "ben mi dünya mı" die soracaksın. Ben dünya diyeceğim we sen çekip gideceksn ama blmeyeceksin ki benim dünyam sensin.

*Yanlızlık benim eski sevgilim yalnızlık benim en vefalı yarim ben onu kimler için terkettim o beniii bırakmıyor!!

*HEP KALANLARA GİDENLERİ KATTIM! BİR GÜN YERİNE GEÇEMEDİLER. O KALANLARA GİDENLERİ KATTIM YİNE BİR TANE SEN EDEMEDİLER

*Sen beni sevmeyip başasını sevsende umarım oda sever..BAŞKASINI!

*aşk bir eşkiyanın hayata itirazıdır susarsa çatışma konuşursa savaş yazarsa destan severse devrim olur tutku ben bir eşkiyayım ve sana aşığım

*Sen beni öyle bir hale getirdin ki dostlarım bile güldü ama ben seni öyle bir hale getireceğim ki düşmanların bile ağlayacak!

Aşk Gülmekten çok ağlamak, yaşamaktan çok ölmek, gelmekten çok gitmektir ve aşk öyle haindir ki nerede imkansız varsa orayı sever...
*Seni uzaktan sevmeyi, Bana bakmadan görmeyi, Seni duymadan dinlemeyi, Gözyaşlarımla gülmeyi, Kavuşmak için sabretmeyi, Herşeyi öğrendim ama sensiz olmayı asla

Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var

*Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun, ve artık bir karar aldım söylüyorum. Seni Çok ama Çok Seviyorum.

*Hepsi Gidici Sen Kalıcı , Hepsi Anlık Sen Hayat Boyu , Hepsi ÇocukçA Sen GerçEkçE , Hepsi Öylesine Sen Ölesiye.
https://eaglestyle.forum.st

Yeni Nickler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni nickLer.
» Cs Komik Nickler
» Msn Süper Nickler
» Süper NickLer !
» P.c De Yeni Olanlar...